-17%

Cietā kurināmā katls (apakšējā sadegšana) EKON APK 13 kW

€954,00 €1150,00 -17%
AR PVN

Svars, kg:
190
Augstums, mm:
1100
Dziļums, mm
720
Platums, mm
420
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
130
Efektivitātes koef.
83
Izcelsmes valsts
Lietuva
Jauda, kW
13

Apraksts

• Vienkārša ekspluatācija • Pēc jūsu izvēlētā katla jaudas ir pieejamas 2 vai 3 horizontāli siltummaiņi; • Liela apjoma sadedzināšanas kamera, kas ļauj sadegšanas kameru aizpildīt ar lielgabarītu kurināmo; • Apakšējo durvju zona ir aprīkota ar divām nodaļām, paredzēti augšējā kurināmā aizdedzināšanai un čuguna granulu uzturēšanai; • Katls ir atšķirīgs ar lielu izvelkamo pelnu kasti, kas paredzēta pelnu likvidēšanai; • Termoregulators regulē gaisa ieplūdi vārstu; • Malkas garums līdz 40 cm; • Apakšējo durvju gaisa ieplūdes vārstā, ir iebūvēts mehāniskas vilces regulators; • Katla iekšējais siltummaiņu korpuss ir izgatavots no 5 mm izliektām un metinātām tērauda loksnēm, ārējais - izgatavots no 3 mm metinātām tērauda loksnēm, bet katla dekorācijas ir izgatavotas no 0,8 mm tērauda loksnēm, kas nokrāsotas ar pulverveida vai divu komponentu epoksīda krāsām; • Katls atšķiras ar stikla vates izolācijas slāni, kas lieliski aizsargā no siltuma zudumiem caur katla ārējām sienām;
EKON ir augstas kvalitātes katls ar lielisku estētisko izskatu, kas izceļas ar īpašu izturīgumu un zemām dūmvada prasībām. Vienkāršus pakalpojuma vadības elementus veido vilces vārsts un vilces regulators, kontrolējot gaisa ieplūšanu katlā. Palielināts iekraušanas caurums nodrošina iespēju iekrāmēt katla lielgabarīta ekspluatācijas piederumus. Šie katli paredzēti privātmāju un komerctelpu vai papildus telpu sildīšanai, vidējā siltuma temperatūra var pārsniegt 85°C, bet maksimālais ekspluatācijas spiediens - 0,19 Mpa. EKON tipa katla siltummainis sastāv no trīs galvenām zonām, kuru augšpusē ir trīs horizontāli siltummaiņi, kā rezultātā, atverot augšpuses durvis, var viegli notīrīt siltummaiņa plāksnes virsmu. Vidus zonā ir sadegšanas kamera, tāpēc tā tiek izmantota sadegšanas kameras kurināmā uzpildei. Pati sadegšanas kamera ir taisnstūrveida formas un lielas ietilpības, kas labi noder, kurinot lielgabarīta kurināmo. Trešā zona ir sadalīta divās daļās, proti, nodrošina kurināmā aizdegšanos un ērta čuguna apkope, kā arī apakšējā sadaļā ir pelnu kaste, kas paredzēta pelnu likvidēšanai. Šajā katlā ir gaisa ieplūšanas vārsts, kuru kontrolē ar termoregulatoriem. Katla iekšējais siltummaiņas korpuss ir izgatavots no 5 mm biezas tērauda loksnes, bet ārējais - no 3 mm. Katla dekorācijas ir izgatavotas no 0,8 mm tērauda plāksnēm, kas nokrāsotas ar pulverveida vai divu komponentu epoksīda krāsām, bet pēc katla dekorēšanas tiek maksimāli nodrošināta mazu apkures zaudējumu novēršana caur katla sieniņām, ar stikla vates izolējošo slāni. *-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu. Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu. 

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.