-27%

Bosch Solid 2000 B SFU 24 24 KW cietā kurināmā katls

€742,00 €1016,00 -27%
AR PVN

Svars, kg:
215
Augstums, mm:
1040
Dziļums, mm
770
Platums, mm
526
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
240
Efektivitātes koef.
73
Izcelsmes valsts
Vokietija
Jauda, kW
24

Apraksts

Bosch katls paredzēts dzīvojamo un rūpniecības telpu apsildīšanai ar cieto kurināmo. Šis Bosch katls pēc savas konstrukcijas atbilst vecajam tērauda Dakon katlam. Papildus varat pasūtīt atlokus ar vītni, tad lietotājiem, kuri lieto Dakon katlus, apmaiņa būs vienkārša un uzstādīšanas darbi neprasīs papildus izmaksas. Nodrošinot pareizu katla uzstādīšanu, pareizu dūmeņa vilci un veicot pareizu uzturēšanu, katls darbosies nevainojami. Katls sametināts no karstumizturīgām tērauda loksnēm. Apkures katla iekšiene ir sadalīta vairākās zonās - degkamera, degšanas produktu izņemšanas kanāls, siltummaiņa starpsiena (Solid Bosch 2000 B SFU 16 HNS katlā priekšējo starpsienu nomaina šamota ķieģeļu plāksne). Kurtuve nostiprināta ar šamota ķieģeļiem. Primārais un sekundārais gaiss, kas paredzēts dedzināšanai, tiek padots caur gaisa vārstuli, kas ir uzstādīts pelnu durtiņās. Katls ir komplektā ar temperatūras regulatoru, kas atrodas uz katla labās puses sāna. Apkures katla kreisajā pusē, priekšējā panelī uzstādīts termomanometrs, kas paredzēts katla ūdens spiediena un temperatūras mērīšanai. Skursteņa īscaurule atrodas katla aizmugurējās daļas vidū. Tajā iebūvēts vārstulis, ko vada ar rokturi. Viss katls ir izolēts ar siltumizolāciju, kas pulvera veidā pārklāta ar krāsotu alvu. Tādā veidā katla ārpuse tiek aizsargāta pret koroziju un garantēti mazāki siltuma zudumi vidē. Lai pagarinātu katla darbmūžu, būtu jānodrošina siltumnesēja temperatūru ne mazāku par 65 ° C, lai katlā mazinātos kondensāta veidošanās. Galvenais kurināmais ir brūnās ogles - 1 tipa (20-40 mm), kā kaloritāte ir 16 MJ/kg, bet mitrums līdz 28 %. Var izmantot arī citus kurināmos, taču katla iestatījumi būs citādāki nekā izmantojot galveno kurināmo. Bosch Solid 2000 B SFU katla priekšrocības: Efektīvs apakšējās degšanas katls Kurtuve izgatavota no karstumizturīga tērauda Kustināmu restu sistēma dod iespēju kurināt zemākas kvalitātes kurināmo Primārā un sekundārā gaisa regulēšana, kas paredzēts degšanai Lieliska katla siltumizolācijas Automātiskā katla jaudas regulēšana ar termoregulatoru. Neliels kurināmā patēriņš Vienkārša uzstādīšana un ekspluatācija Piemērots Dakon tērauda katlu vietā - analoģiska konstrukcija.
Dzesēšanas kontūra pieslēgšana Saskaņā ar valdības lēmumu Nr. 182/1999 Coll. un ČSN rīkojumu 303-5:2000 Bosch Solid 2000 B SFU katlam ir jābūt ar karstuma drošu novadīšanas ierīci, kas darbojas bez papildus enerģijas, tiecoties, lai maksimālā ūdens temperatūra būtu noturēta līdz 110 ° C (aizsargājot iekārtu no pārkaršanas). Šī iemesla dēļ katls ir atkarīgs no dzesēšanas kontūras S1, kas ir komplektā kopā ar apkures katlu. Uzstādot katlu, dzesēšanas ierīce jāaprīko ar termostata vārstu, kā tips ir TS 130-3/4ZD (Honeywell) vai STS 20 (WATTS), to var pasūtīt atsevišķi kā katla pielikumu. Vārstam ir jābūt savienotam stingri saskaņā ar 29. att. Dzesētājam ir G1/2 "tipa ārējās vītnes, gan ievadē, gan izvadē. Dzesētāja maksimālais pārspiediens veido 2 bar. Ūdenim obligāti jāiziet caur filtru pirms tas nonāk līdz dzesētājam. Bosch Solid 2000 B SFU katli noteikti ir jāaprīko ar termostata vārsta temperatūras sensoru TS 130-3/4 ZD ar 1 ' x 40mm pagarinājumu. *-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu.  Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu. 

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.