-30%

Atmos DC70S (70 kW) cietā kurināmā katls

€3325,00 €4750,00 -30%
AR PVN

Svars, kg:
487
Augstums, mm:
1380
Dziļums, mm
1170
Platums, mm
670
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
700
Efektivitātes koef.
80
Izcelsmes valsts
Čekija
Jauda, kW
70

Apraksts

Katla priekšrocības: · izgatavots no 3 - 8 mm bieza lokšņu tērauda;· ietilpīga kurtuves kamera;· liels uzlādes degšanas laiks;· aprīkots ar dzesēšanas ierīci, kas aizsargā katlu pret pārkaršanu;· degkamera pārklāta ar keramiskām flīzēm;· vienkārši lietot un tīrīt;· ir izvelkams ventilators;· uz katlu padotais gaiss tiek sildīts;· kurināmais: malka;· maksimālais pagaļu garums: 73 cm; · var papildus uzstādīt elektronisko vadības paneli Atmos ADC.
ATMOS katli, kas strādā pēc gāzu ģenerācijas principa, sastāv no divām, viena virs otras uzstādītām kamerām. Augšējā tiek izmantota kā kurināmā krātuve, apakšējā kamerā notiek gāzu dedzināšana, kas izdalījās no malkas. Degšanas procesa intensitāti un gaisa daudzumu degkamerā kontrolē izvelkams ventilators un vilces regulators. *-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu. Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.