-15%

Stauber STS 20 kW, ar el. pārvaldību

€953,00 €1121,00 -15%
AR PVN

Svars, kg:
171
Augstums, mm:
1145
Dziļums, mm
730
Platums, mm
440
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
190
Efektivitātes koef.
78
Izcelsmes valsts
Lenkija
Jauda, kW
20

Apraksts

ĪPAŠĪBAS: · ar elektronisko pārvaldību un ventilatoru; · apkures katls tiek dzesēts ar ūdeni; · kurināmais: koksne, akmens ogles, koka skaidas; · ļoti ietilpīga kurināmā kamera - darbojoties optimālā režīmā, kurināmais deg līdz 10 stundām; · katls ir izgatavots no 6 mm biezām tērauda loksnēm; · regulējama jauda: 12 16kW; · maksimālais pagaļu garums: 35 cm.
Stauber katli var apsildīt dzīvojamās mājas, administratīvās, rūpnieciskās telpas. Katla siltummainis ir izgatavots no karstumizturīga tērauda, tāpēc katls izceļas ar augstu lietderības koeficientu.  Horizontālā apgriešana ar integrētiem ūdens restēm. *-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam.  Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu.   Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.