-7%

KAMEN WG DM 125 cietā kurināmā katls ar kontrolpaneli un ventilatoru

€4183,00 €4498,00 -7%
AR PVN

Svars, kg:
1350
Augstums, mm:
1860
Dziļums, mm
1150
Platums, mm
1000
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
1250
Efektivitātes koef.
82
Izcelsmes valsts
Lenkija

Apraksts

Īpašības: · ar elektronisku pārvaldi. Kontrolpanelis ST-81 pārvalda centrālapkuri un karstā ūdens sūkņus;· lielāka degšanas kamera un platākas durtiņas ērtākai kurināmā iekraušanai;· durvīm ir ekoloģisks hermētiķis, kas ir izturīgs pret augstu temperatūru;· dūmvads piestiprināms aizmugurē;· izgatavots no 8 mm bieza tērauda;· kurtuves restītes tīrāmas mehāniski;· kurināmais: malkas, kokskaidu briketes, akmeņogles.
Kamen WG DM darbojas augšējās degšanas režīmā. Apkures katli paredzēti ļoti lielu ēku, telpu apsildīšanai. Dūmus horizontāli novada trīsreiz, tāpēc siltummainim tiek nodots vairāk siltuma.  Siltummainis un ūdens režģis izgatavoti no 8 mm bieza katla tērauda, kas ir izturīgs pret augstu temperatūru. Palielināta degšanas kamera un kurināmā iekraušanas durtiņas. Apkures katls ir izolēts ar minerālvates slāni. Tērauda skārds no ārpuses krāsots ar pulverkrāsu. Siltummaiņa izturīgumam ir 4 gadu garantija. *-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu. Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.