KAMEN WG 32 kW kompakts cietā kurināmā katls bez ventilatora

€1190,00
AR PVN

Svars, kg:
385
Augstums, mm:
1280
Dziļums, mm
675
Platums, mm
670
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
310
Efektivitātes koef.
84
Izcelsmes valsts
Lenkija

Apraksts

Īpašības: · lielāka degšanas kamera un platākas durtiņas ērtākai kurināmā iekraušanai;· dūmvads pievienojams aizmugurē vai augšā;· vilkmes regulators, kontrolpanelis un ventilators jāpasūta atsevišķi;· Kurināmais: malkas, kokskaidu briketes, kūdras briketes, akmeņogles.
Kamen WG darbojas augšējās degšanas režīmā. Dūmus horizontāli novada trīsreiz, tāpēc siltummainim tiek nodots vairāk siltuma. Gaisa padevi degšanai regulē, izmantojot vilkmes regulatoru (jāpasūta atsevišķi).  Siltummainis un ūdens režģis izgatavoti no 6 mm bieza katla tērauda, kas ir izturīgs pret augstu temperatūru. Palielināta degšanas kamera un kurināmā iekraušanas durtiņas. Apkures katls ir izolēts ar minerālvates slāni. Tērauda skārds no ārpuses krāsots ar pulverkrāsu.  Kustīgo čuguna restīšu rokturi var uzstādīt labajā vai kreisajā pusē.  Cenā iekļauts: tīrīšanas piederumi, vieta vilkmes regulatoram un ventilatoram, regulējams katla augstums 24 - 32 mm. Siltummaiņa izturīgumam ir 4 gadu garantija. *-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu. Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.